Вшанували пам’ять жертв війни

Вшанували пам’ять жертв війни

22 червня у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Оржиці у Парку Перемоги проведено мітинг-реквієм, у якому взяли участь голова райдержадміністрації Роман Сидоренко, голова районної ради Володимир Козина, селищний голова Олена Сидоренко,  представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, установ, підприємств та громадськості району. Присутні вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні хвилиною мовчання та покладанням живих квітів до братської могили.

На усіх державних установах приспущені Державні Прапори.

Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Друга світова війна забрала життя кожного п’ятого українця.
Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в тій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.
Схиляємо голови перед мужністю і нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти і вижити, який піднявся на бій і переміг у героїчній боротьбі.
Сьогодні у районі серед живих вже немає тих, хто зі зброєю в руках захищав тоді Батьківщину. Та всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам’яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління у покоління.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!