Вуличне інформування мешканців Оржиці про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Вуличне інформування мешканців Оржиці про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

10 липня 2018 року в рамках загальнонаціонального проекту  «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками юридичного сектору апарату Оржицькогої районної державної адміністрації за участю представників  Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено інформування мешканців селища Оржиця про проект «Я МАЮ ПРАВО!», напрямки його реалізації: #ЧужихДітейНеБуває, #ЗаплатиЗарплату, #СтопНасильство.

Під час вуличного інформування надавалися правові консультації та розповсюджувались буклети Міністерства юстиції України: «Отримуй аліменти!»,  «Не знаєш, як оформити договір оренди землі?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Виконання рішень суду: пам’ятка для стягувача», «Виконання рішень суду: пам’ятка для боржника», «Як протидіяти домашньому насильству?».