Йому назавжди залишиться двадцять два

Йому назавжди залишиться двадцять два

Сьогодні, 6 лютого,  минає  п’ять  скорботних років з дня смерті РЯБКА Максима Олександровича, нашого земляка, захисника незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України у зоні проведення антитерористичної операції, якому рідна воронинцівська земля стала останнім прихистком у лютому 2015 року.

Молодший сержант, стрілець-помічник гранатометника 15 окремого гірсько-піхотного батальйону 128 окремої гірсько-піхотної бригади Рябко Максим отримав смертельне поранення у бою поблизу Дебальцева. Указом Президента України від 15 травня 2015 року «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Рябко М. нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Вшанувати пам’ять Героя до його могили прийшли представники райдержадміністрації, районної ради, райвійськкомату, рідні, побратими-учасники АТО, односельці.  Отець Віктор, настоятель Свято-Преображенської релігійної громади, відслужив  поминальну панахиду.  На завершення присутні поклали квіти на могилу Максима та вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.