З Великоднем!

Версія для друкуВерсія для друку

Шановні оржиччани!

      Щиро вітаю вас із величним святом для кожного християнина – Великоднем!

      Свято Світлого Христового Воскресіння споконвіку символізує життєву силу, торжество істини та справедливості, знаходить глибокий і радісний відгук у наших душах.

      З часів хрещення Київської Русі Великдень має для нашого народу особливе духовне значення, оскільки уособлює найвищі християнські цінності – віру, надію, любов, великодушність, добро і братерство. Глибинна сутність Великодня ще й у тому, що він дарує кожному нагоду зробити крок назустріч ближньому, подати один одному руку прощення, дружби і взаєморозуміння, поваги і любові для добрих справ в ім’я світлого майбутнього України. Адже висока мораль – найкраща, найчистіша зброя при досягненні особистої чи суспільно вагомої мети.

      Нехай життєдайний Великдень наповнить радістю наші серця і душі, зміцнить нас у любові і злагоді, примножить добробут наших родин, додасть усім сили і снаги у вірному служінні Вітчизні. Миру, щастя, доброго здоров’я, достатку і взаєморозуміння вам і вашим сім’ям, мудрості, виваженості, рішучості у прийнятті важливих рішень, радості від життя та Божої ласки.

      Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

                          М.Боговик                                                         

в.о.голови районної державної                              

                                 адміністрації                                                                

 

 

Наверх ↑