ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

24 лютого 2020 року під головуванням в.о.голови райдержадміністрації Мирослава Боговика відбулося засідання колегії райдержадміністрації за участі голови районної ради Володимира Козини, керівників та працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій району.

У ході колегії розглянуто три актуальні питання. Про впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) у закладах освіти району доповідала  Наталія Стасенко, начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Підсумував роботу із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації у 2019 році головний спеціаліст сектору з питань правової роботи апарату райдержадміністрації Олег Петрик.

Про стан виконання завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, актами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями та дорученнями голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками 2019 року поінформувала Тетяна Гришина, головний спеціаліст відділу управління персоналом, організаційної роботи, документообігу, контролю, інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації

За результатами розгляду надані відповідні доручення.