Засідання МКМР

Засідання МКМР

На засіданні Оржицької районної МКМР з правової освіти населення, що відбулося днями в райдержадміністрації під головуванням Л.І.Парасоцької, розглянули декілька питань.

Про діяльність бібліотек району в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» доповідала  головний спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації М.І.Ворона. Про розвиток в районі сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування. Проведення заходів щодо розвитку альтернативних форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування поінформувала головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації С.І.Маслак. З інформацією щодо  забезпечення правової та гендерної просвіти у молодіжному середовищі виступила завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Л.В. Васильчук.

За результатами розглянутих питань Оржицька районна МКМР з правової освіти населення розробила рекомендації: частіше проведити правоосвітні заходи у бібліотеках району, збільшити кількість публікацій  правороз’яснювального напрямку у місцевих засобах масової інформації та з питань реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», впровадити альтернативні форми сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, здійснювати заходи по придбанню соціального житла для дітей сиріт, дітей батьківського піклування, осіб з їх числа, та будівництва малого групового будинку для дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, забезпечити виконання напрямів діяльності та заходів Районної програми з реалізації молодіжної політики,  підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2016-2019 роки, затвердженої рішенням шостої сесії Оржицької районної ради сьомого скликання від 23.02.2016.

Дані рекомендації направлені членам Оржицької районної МКМР з правової освіти населення для виконання та подальшого використання в роботі.