Засыдання під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Сергія Перетятька

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Сергія Перетятька  нещодавно відбулось засідання районної ради з питань фізичної культури та спорту. У засіданні взяли участь завідувач сектору у справах сім'ї, молоді та спорту Людмила Васильчук, директор дитячо-юнацької спортивної школи Олександр Тарасенко, голова ВФСТ «Колос» АПК Геннадій Коршун та  спеціаліст ВФСТ «Колос» АПК Владислав Погрібний.

Під час засідання були обговорені питання про перспективи розвитку фізичної культури та спорту в Оржицькому районі у 2018 році та проведення спортивно-масових заходів протягом року.