Зі святом, дорогі оржиччанки!

ЗІ СВЯТОМ, ДОРОГІ ОРЖИЧЧАНКИ!

Щиро й сердечно вітаю вас зі святом, що відкриває календар нової весни, оновлення природи. Цей традиційний жіночий день, до якого ми, чоловіки, ставимося з особливими почуттями, розкриває вашу ніжність і красу, чарівність і неповторність.

Жінка одночасно може бути турботливою мамою, сильним керівником, лагідною дружиною, надійним професіоналом та воїном, здатним захистити рідну землю. Сучасній жінці підвладно все. Проте, як і багато віків тому, більш за все їй потрібно кохання рідної людини, любов і повага дітей, шана і турбота друзів.

Наповнюючи будні яскравими фарбами, ви дбаєте про своїх рідних, займаєтесь суспільно корисною працею, не сторонитесь громадської роботи, трудитесь на виробництві, у сільському господарстві, в освіті, культурі, медицині, спонукаєте до дій задля єдності, цілісності та миру в нашій державі.

Говорити про жінок можна нескінченно. Але головна правда полягає в тому, що ми, чоловіки, шануємо і любимо вас. Своєю мудрістю ви обминаєте гострі кути, терплячістю – зберігаєте мир вдома і на роботі, любов’ю до людей і до праці – будуєте майбутнє.

Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового свята! Нехай ваші турботи будуть приємними, а кожен день – зігрітим щастям, присутністю рідних, близьких, коханих, наповнений новими відкриттями та здобутками!

Зичу, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно й затишно.

Зі святом вас, дорогі жінки!

З сердечними побажаннями виконувач

обов’язків голови райдержадміністрації  Мирослав Боговик