Звернення до населення у зв’язку зі збільшенням кількості хворих на коронавірус

Звернення до населення у зв’язку зі збільшенням кількості хворих на коронавірус

Шановні мешканці та гості району!

Протягом останніх двох тижнів на території України спостерігається значне збільшення кількості хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Станом на 09.10.2020 на території Полтавської області за попередню добу приріст хворих склав 236 осіб, показник захворюваності по місту Полтава становить 441%, по області 157%. Середній показник по країні – 140%. Ситуація із захворюванням на коронавірусну інфекцію може призвести входження області до «червоної зони», що в свою чергу призведе до обмеження (а можливо і зупинення) роботи  підприємств та установ всіх форм власності.

Крім того з кожним днем критичною стає робота КП «Лубенська лікарня інтенсивного лікування». Лікарня обслуговує 6 районів (Лубенський, Оржицький, Хорольський, Пирятинський, Гребінківський, Чорнухинський) та місто Лубни. За останню добу в межах госпітального округу захворіло 16 чоловік, заповненість лікарні не дозволяє приймати нових хворих.

Оржицький район на даний час знаходиться в «зеленій зоні», активних хворих – 4.

Для недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 вже зараз потрібно посилювати  профілактичні заходи.

Оржицька районна державна адміністрація звертається до усіх мешканців та гостей нашого району із закликом бути відповідальними, берегти своє життя та здоров’я, а також життя та здоров’я оточуючих.

Пам’ятайте! Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил:

- ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

- носіть захисну маску в громадських місцях;

- уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Самообмеження та самодисципліна сьогодні – це можливість зберегти здоров’я та якнайшвидше усім повернутися до звичного життя.

Будьмо відповідальними! Хай береже усіх Господь! Здоров’я усім!