Звернення голови райдержадміністрації Романа Сидоренка

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ РОМАНА СИДОРЕНКА

Шановні мешканці Оржиччини!

Своє перше звернення до вас у якості нового очільника Оржицької райдержадміністрації, на жаль, змушений здійснити у важкий для країни час, коли ситуація щодо поширення вірусу СOVID-19  загострюється. Із 6 квітня Уряд України посилив обмежувальні заходи на період карантину. Прийняті жорсткі рішення, які створять для нас додаткові незручності, але дадуть можливість вберегтися від захворювання. Усе це робиться для вашої безпеки, для здоров’я ваших рідних і близьких, які можуть бути у групі ризику, та спеціалістів, які зараз працюють в умовах карантину для забезпечення вашого комфортного життя. Карантин – вимушений крок і він триватиме не вічно.

Хочу, щоб ви це пам’ятали.

У районі наразі ситуація контрольована, епідемічна обстановка спокійна, у лікарні немає інфікованих хворих. Районна влада та органи місцевого самоврядування працюють у штатному режимі, забезпечується виконання всіх запобіжних заходів,  за кошти районного бюджету для медиків закуплено 16 захисних костюмів, маски, дезінфекційні засоби, облаштовано контрольно-пропускний пункт на межі Полтавської та Черкаської областей у селі Старий Іржавець.

Висловлюю щиру подяку медичному персоналу, працівникам аптечних закладів, комунальних підприємств, закладів торгівлі, небайдужим підприємцям, співробітникам районного відділення поліції та  районного сектору ГУ ДСНС України в Полтавській області - всім, завдяки кому живе район у такий непростий час.

Отже, шановні оржиччани, головне чітко і відповідально дотримуйтесь карантину та правил гігієни, по можливості залишайтеся вдома та відмовтеся від поїздок, зробіть усе для того, щоб діти будь-якого віку не перебували без потреби на вулиці.

Хочу наголосити, що від дій кожного з нас залежить як ми впораємося з цим великим викликом.

Бережіть себе, своїх рідних та близьких.

Будьте всі здорові!

З повагою голова Оржицької