Громадська приймальня з надання правової допомоги

Надання правової допомоги населенню громадською приймальнею з надання безоплатної первинної правової допомоги при райдержадміністрації

Отримати безоплатну первинну правову допомогу можна звернувшись до громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при райдержадміністрації (кабінет № 18 райдержадміністрації, контактний телефон завідувача громадської приймальні Колеснік Юлії Миколаївни 91336).

Правова безоплатна допомога надається щосереди та щоп’ятниці з 9.00 до 12.00 з наступних видів:

надання правової інформації;

надання консультацій і роз’яснень з правових питань;

складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру);

надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Право на отримання безоплатної первинної правової допомоги згідно з чинним законодавством мають усі особи, які перебувають під юрисдикцією України.