Інформаційна картка соціальної послуги(ПРЕДСТАВНИЦТВО ІНТЕРЕСІВ)

Інформаційна картка соціальної послуги

Оржицький районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Смт Оржиця, вул. Незалежності, 35

контактний телефон 92210, електронна пошта orzhicater@ukr.net

Прийомні години: 800-1700

Назва соціальної послуги: ПРЕДСТАВНИЦТВО ІНТЕРЕСІВ

Зміст соціальної послуги:  ведення переговорів від імені отримувача соціальних послуг; допомога в оформленні або відновленні документів; сприяння в реєстрації місця проживання або перебування; допомога у розшуку рідних та близьких, відновленні родинних та соціальних зв’язків; сприяння у забезпеченні доступу до ресурсів і послуг за місцем проживання/перебування, встановленні зв’язків з іншими фахівцями, службами, організаціями, підприємствами, органами, закладами, установами тощо.

Форма надання соціальної послуги:  Денна

Термін надання соціальної послуги: Не визначено (за потребою)

Соціальні групи: громадяни похилого віку, інваліди (які досягли 18-річного віку), що частково втратили здатність до самообслуговування

Умови надання соціальної послуги: Безоплатно або за плату , за розкладом, складеним у центрі

Документи, необхідні для отримання послуги:

1.     Письмова заява громадянина

2.     Довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;

3.     Копія довідки про встановлення групи інвалідності (за наявності);

4.     Довідка про доходи за останні шість місяців, що передують місяцю звернення за встановленням диференційованої плати за надання соціальних послуг.

Правові підстави для надання соціальної послуги: Закон України «Про соціальні послуги», постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”

Підстави для відмови у наданні соціальної послуги:

- неповний комплект поданих документі