111

П Л А Н розгляду питань на щотижневих нарадах у голови райдержадміністрації у І кварталі 2019 року

П Л А Н

розгляду питань на щотижневих нарадах у голови

райдержадміністрації у І кварталі 2019 року

Питання порядку денного

Доповідачі

Відповідальні за підготовку матеріалів

14.01.

1. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації за підсумками грудня 2018 року.

Гришина Т.В.

2. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

21.01.

1. Про діяльність районної громадської організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України у 2018 році.

Коршун Г.В.

Васильчук Л.В.

Коршун Г.В.

2. Про підсумки роботи комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Оржицького району за 2018 рік.

Тарасенко О.Г.

Васильчук Л.В.

Тарасенко О.Г.

28.01.

1. Про роботу зі зверненнями громадян у бюджетній установі «Національний природний парк «Нижньосульський» відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.

Свіколкін В.М.

Свіколкін В.М.

04.02.

1. Про виконання заходів Районної  програми поводження з твердими побутовими відходами на 2012-2018 роки.

Михайленко О.Є

Михайленко О.Є.

2. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації за підсумками січня 2019 року.

11.02.

1. Про виконання заходів Програми розвитку інформаційної сфери району на 2016-2018 роки.

Масенко Л.І.

Масенко Л.І.

2. Про виконання заходів Районної програми забезпечення ліками окремих

груп населення та за певними категоріями захворювань на 2016-2018 роки.

Ковтун Н.І.

Ковтун Н.І.

18.02.

1. Про виконання заходів Районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2016-2018 роки.

Алексеюк Л.В.

Алексеюк Л.В.

25.02.

1. Про роботу зі зверненнями громадян в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації та Новооржицькій селищній раді відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.

Недбайло В.П.

Недбайло В.П.

04.03.

1. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації за підсумками лютого 2019 року.

Гришина Т.В.

2. Про виконання Державного стандарту Концепції «Нова українська школа» у 2018-2019 навчальному році.

11.03.

1. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Орловський О.О.

2. Про виконання заходів Програми розроблення містобудівної документації Оржицького району Полтавської області на 2016-2018 роки.

18.03.

1. Про виконання вимог законодавства з питань надання державних соціальних допомог.

Матвієнко Л.М.

2. Про виконання заходів Програма поліпшення умов функціонування лікувально-профілактичних закладів територіальних громад Оржицького району на 2016-2018 роки.

25.03.

1. Про роботу зі зверненнями громадян у відділу освіти райдержадміністрації та Воронинцівській сільській раді відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.

Почома Р.М.

Почома Р.М.

Петрик О.Г.

Керівник апарату райдержадміністрації                                                                                                             Л.І. Парасоцька