П Л А Н розгляду питань на щотижневих нарадах у голови райдержадміністрації у І кварталі 2018 року

П Л А Н

розгляду питань на щотижневих нарадах у голови

райдержадміністрації у І кварталі 2018 року

Питання порядку денного

Доповідачі

Відповідальні за підготовку матеріалів

15.01.

1. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації за підсумками грудня 2017 року.

Гришина Т.В.

2. Про забезпечення заходів щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій.

Ковтун Н.І.

Ворона Г.В.

Ковтун Н.І.

Ворона Г.В.

22.01.

1. Про діяльність районної громадської організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України у 2017 році.

Коршун Г.В.

Коршун Г.В.

2. Про підсумки роботи комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Оржицького району за 2017 рік.

Тарасенко О.Г.

Тарасенко О.Г.

29.01.

1. Про роботу зі зверненнями громадян у бюджетній установі «Національний природний парк «Нижньосульський» відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.

Свіколкін В.М.

Свіколкін В.М.

05.02.

1. Про виконання заходів з ліквідації та профілактики виникнення африканської чуми свиней в районі відповідно до рішення ДНПК при Полтавській облдержадміністрації від 26.12.2017 № 7.

Сиса Т.А.

Сиса Т.А.

2. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації за підсумками січня 2018 року.

12.02.

1. Про роботу спрямовану на ефективну взаємодію органів виконавчої влади району з інститутами громадянського суспільства.

Масенко Л.І.

Масенко Л.І.

2. Про виконання вимог законодавства з питань соціального захисту пільгових категорій громадян району.

19.02.

1. Про стан виконання Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

Алексеюк Л.В.

Проценко Л.К.

Алексеюк Л.В.

Проценко Л.К.

2. Про стан розвитку та пріоритетні напрямки діяльності психологічної служби у закладах освіти району у 2018 році.

26.02.

1. Про роботу зі зверненнями громадян в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації та Оржицькій селищній раді відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.

Сидоренко О.В.

Сидоренко О.В.

05.03.

1. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації за підсумками лютого 2018 року.

Гришина Т.В.

2. Про виконання у 2017 році заходів Програми з реалізації молодіжної політики, підтримки сім'ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків на 2016-2019 роки, затвердженої рішенням шостої сесії районної ради сьомого скликання від 23 лютого 2016 року.

12.03.

1. Про основні напрямки роботи у 2018 році, щодо забезпечення дотримання Закону України «Про запобігання корупції» та відповідних розпорядчих актів у районі.

Парасоцька Л.І.

2.Про готовність сільськогосподарської техніки до проведення комплексу весняно-польових робіт та заходи з охорони праці у господарствах району.

Лавренко Л.Л.

Лавренко Л.Л.

19.03.

1. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Орловський О.О.

Орловський О.О.

2. Про першочергові напрямки з ремонту автомобільних доріг району та заходи з утримання і санітарного очищення територій в смугах відведення автомобільних доріг загального користування.

Михайленко О.Є

Сидоренко А.Ю.

Михайленко О.Є.

Сидоренко А.Ю.

26.03.

1. Про роботу зі зверненнями громадян у відділу освіти райдержадміністрації та Круподеринській сільській раді відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.

Житинський В.В.

Петрик О.Г.

Керівник апарату райдержадміністрації                                                                                                             Л.І. Парасоцька