П Л А Н розгляду питань на щотижневих нарадах у голови райдержадміністрації у ІІ кварталі 2019 року

П Л А Н

розгляду питань на щотижневих нарадах у голови

райдержадміністрації у ІІ кварталі 2019 року

Питання порядку денного

Доповідачі

Відповідальні за підготовку матеріалів

01.04.

1. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації за підсумками березня 2019 року.

08.04.

1. Про підсумки роботи житлово-комунального господарства та бюджетних установ району в осінньо-зимовий період 2018/19 років.

Сільченко С.Б.

15.04.

1. Про виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 06.11.2017  № 757 „Про міжсекторальний підхід в системному впровадженні структурних перетворень в галузі  охорони здоров’я області”.

22.04.

1. Про стан справ у галузі лісового господарства району та заходів з реалізації Районної програми заліснення земельних угідь Оржицького району на 2017-2025 роки .

Дворко В.І.

Шкарбань М.М.

Ванцак В.В.

Дворко В.І.

Шкарбань М.М.

2. Про роботу зі зверненнями громадян в Управлінні Державної казначейської служби України в Оржицькому районі  відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.

Цуп В.М.

Цуп В.М.

06.05

1.Про виконання вимог Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо забезпечення виплати щорічної одноразової допомоги до п’ятого  травня ветеранам війни у 2019 році.

Матвієнко Л.М.

Матвієнко Л.М.

2. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації за підсумками квітня 2019 року.

13.05

1.Про виконання плану проведення місячника боротьби з туберкульозом у районі, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 21.03.2019 № 53.

Ковтун Н.І.

Ковтун Н.І.

Ворона Г.В.

2. Про організацію та виконання заходів Програми правової освіти населення району на 2017-2020 роки у закладах освіти району.

20.05

1. Про хід та заходи щодо завершення комплексу весняно-польових робіт у районі

Лавренко Л.Л.

Ванцак В.В.

Лавренко Л.Л.

2. Про стан закупівлі молока від тварин, які утримуються в особистих підсобних господарствах населення району.

Сиса Т.А.

Боговик М.Т.

Сиса Т.А.

27.05

1. Про роботу зі зверненнями громадян у Денисівській сільській раді, фінансовому управління райдержадміністрації відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.

Симчина О.Ю.

Бабенко О.В.

Симчина О.Ю.

Бабенко О.В.

03.06

1. Про стан виконання Указу Президента України від 22 грудня 2012 року № 609 «Про Національну стратегію профілактики соціального сиріцтва до 2020 року»

Алексеюк Л.В.

Проценко Л.К.

Алексеюк Л.В.

Проценко Л.К.

2. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації за підсумками травня 2019 року.

10.06

1. Про виконання заходів щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою території району у 2019 році.

Боговик М.Т.

Сільченко С.Б.

Михайленко О.Є.

2. Про виконання заходів Районної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки.

24.06

1. Про роботу зі зверненнями громадян у архівному відділі райдержадміністрації, Селецькій сільській раді відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.

Сторчак Т.С.

Кулик В.М.

Сторчак Т.С.

Кулик В.М.