Перелік адміністративних послуг, що надаються Оржицькою райдержадміністрацією

Версія для друкуВерсія для друку

Перелік адміністративних послуг, які надаються

через центр надання адміністративних послуг

Оржицької районної державної адміністрації

 

  1. Державна реєстрація створення юридичної особи (крім громадського формування).

2. Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу, зареєстровану до 01 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (крім громадського формування).

  3. Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (крім громадського формування).

  4. Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа (крім громадського формування).

  5. Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту (крім громадського формування).

  6. Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи
(крім громадського формування).

  7. Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування).

  8. Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування).

  9. Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) юридичної особи (крім громадського формування).

  10. Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації (крім громадського формування).

  11. Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її реорганізації (крім громадського формування).

  12. Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування).

  13. Державна реєстрація внесення змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (крім громадського формування).

  14. Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування).

  15. Державна реєстрація фізичної особи підприємцем.

 

2

 

  16. Державна реєстрація включення відомостей про фізичну особу – підприємця, зареєстровану до 01 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

  17. Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

  18. Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням.

19. Видача виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у паперовій формі для проставлення апостиля.

20. Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

21. Видача документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи – підприємця.

22. Вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку.

23. Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру.

24. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку.

25. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, з видачею витягу.

26. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць з видачею витягу.

27. Державна реєстрація обмежень у використанні земель з видачею витягу.

28. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, з видачею витягу.

29. Виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, яка була допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу.

30. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про землі в межах територій адміністративно – територіальних одиниць.

31. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель.

32. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі з витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

33. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території).

34. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювань з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану).

35 Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі копій документів, що створюються під час ведення Державного земельного кадастру.

36. Видача довідки про наявність та розмір земельної частки (паю), наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання).

37. Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою.

38. Видача довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями.

39. Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

40. Видача висновку про погодження документації із землеустрою.

41. Реєстрація декларації відповідності матеріально – технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

42. Видача експлуатаційних дозволів для потужностей (об’єктів):

         1) з переробки неїстівних продуктів тваринного походження;

2) з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів.

43. Видача експлуатаційного дозволу.

44. Видача (продовження терміну дії) посвідчень батькам багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.

45. Видача (переоформлення, видача дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності.

 

ДолученняРозмір
Розпорядження.doc35.5 КБ
Наверх ↑