Про затвердження Плану заходів щодо запобігання та протидії корупції в Оржицькій районній державній адміністрації на 2019 рік

ОРЖИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

29.03.2019

№ 60

Про затвердження Плану заходів щодо запобігання та протидії корупції в Оржицькій районній державній  адміністрації на 2019 рік

Відповідно до статей 6, 13, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про запобігання корупції»,  Методичних рекомендацій щодо розробки антикорупційних програм органів влади, затверджених рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 19 січня 2017 року № 31, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 14.03.2019 № 184 «Про затвердження Антикорупційної програми Полтавської обласної державної адміністрації на 2019-2020 роки» та з метою запобігання, профілактики та попередження причин і умов, які сприяють проявам корупції та іншим неправомірним діянням у райдержадміністрації:

1.                Затвердити План заходів щодо запобігання та протидії корупції у Оржицькій районній державній адміністрації на 2019 рік  (далі – План), що додається.

2. Структурним підрозділам райдержадміністрації забезпечити розроблення та затвердження внутрішніх планів щодо запобігання та протидії корупції.

3. Відповідальним виконавцям  Плану про проведену роботу інформувати уповноважену особу з питань запобігання і виявлення корупції райдержадміністрації  І.М.Бугрій до 1 числа кожного кварталу 2019 року для подальшого узагальнення та інформування відділу з питань запобігання та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації

М.Т.Боговик

ДолученняРозмір