Про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції в райдержадміністрації

ОРЖИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

05.11.2018

Про уповноважену особу

з питань запобігання та виявлення

корупції в райдержадміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про запобігання корупції», постанови Кабінету Міністрів України від 04 вересня 2013 року № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції» (зі змінами) та з метою забезпечення здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції та у зв’язку з кадровими змінами у райдержадміністрації:

1. Визначити Бугрій Ірину Миколаївну, головного спеціаліста апарату райдержадміністрації, уповноваженою особою з питань запобігання і виявлення корупції в райдержадміністрації.

2. Уповноваженій особі з питань запобігання і виявлення корупції райдержадміністрації у своїй роботі керуватися Типовим положенням про уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання та виявлення корупції, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 04 вересня 2013 року № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції» (зі змінами).

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 16.01.2018 № 8 «Про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції райдержадміністрації».

Виконувач обов’язків

голови районної державної адміністрації