Про виконання антикорупційної програми Оржицького району на 2017 рік у ІV кварталі

Про виконання

антикорупційної програми Оржицького району

на 2017 рік у ІV кварталі

З метою контролю за реалізацією заходів програми у ІV кварталі 2017 року питання запобігання та протидії корупції розглянуті на засіданні колегії райдержадміністрації  (27.11.2017), 4 нарадах у керівника апарату райдержадміністрації та 6 нарадах у керівників структурних підрозділів райдержадміністрації. 21-22 грудня проведена перевірка структурних підрозділів райдержадміністрації з питань організації та виконання антикорупційних заходів. Результати перевірки розглянуті на нараді у керівника апарату райдержадміністрації, дані відповідні доручення.

Здійснюється моніторинг е-декларацій шляхом пошуку та перегляду інформації на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, контролюється дотримання законодавства про конфлікт інтересів. У четвертому кварталі у райдержадміністрації проведений один конкурс на заміщення вакантної посади, забезпечено дотримання вимог законодавства під час  підготовки, проведення та оформлення результатів.

Для поглиблення антикорупційних знань, підвищення правової культури і свідомості серед державних службовців, які працюють в райдержадміністрації та структурних підрозділах, у звітному періоді організовано та проведено 4 семінари-навчання, один із них стосувався питань фінансового контролю. У районі діє Програма правової освіти населення на 2017-2020 роки на виконання якої, до Міжнародного дня боротьби з корупцією, у райдержадміністрації організоване проведення тематичної виставки «Твоє ні має значення» з оформленням відповідного стенду, спеціалістами юридичного сектору апарату райдержадміністрації проведені правоосвітні заходи у дошкільних та загальноосвітніх закладах району.

До профілактичної роботи у сфері протидії корупції залучалися представники органів місцевого самоврядування. За звітний період у рамках заходів по контролю за виконанням делегованих повноважень органів виконавчої влади органами місцевого самоврядування здійснено моніторинг проведення антикорупційних заходів у 3 сільських радах (Сазонівській, Староіржавецькій, Чутівській).        Крім того надано 8 консультацій посадовим особам органів місцевого самоврядування району.

Затверджені, доведені до відома державних службовців та дотримуються Правила внутрішнього трудового та службового розпорядку Оржицької районної державної адміністрації.

Систематично, згідно затверджених графіків, організовувались та проводились «прямі» та «гарячі» телефонні лінії з посадовими особами органів влади, здійснювалися особисті прийоми громадян головою та заступниками голови райдержадміністрації, в тому числі виїзні. Забезпечена співпраця з Громадською радою при райдержадміністрації, інформація про виконання заходів районної антикорупційної програми доведена та обговорена на засіданні 26 грудня 2017 року.   Протягом ІV кварталу 2017 року скарг і звернень щодо порушень вимог антикорупційного законодавства до райдержадміністрації не надходило.

На сайті райдержадміністрації поновлюється рубрика «Запобігання проявам корупції». Забезпечений доступ юридичних та фізичних осіб до інформації та матеріалів з організації та проведення антикорупційних заходів у райдержадміністрації. У районній газеті «Оржицькі вісті» протягом жовтня - грудня 2017 року розміщені п’ять публікацій антикорупційної спрямованості.

Керівник апарату райдержадміністрації

Л.І. Парасоцька