Про виконання антикорупційної програми Оржицького району у ІІІ кварталі 2017 року

Про виконання антикорупційної програми Оржицького району

у ІІІ кварталі 2017 року

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 28 лютого 2017 року № 110 «Про затвердження антикорупційної програми Полтавської області» розроблена відповідна районна програма, яка затверджена розпорядженням голови районної державної адміністрації від 24.05.2017 № 159. Забезпечене розроблення та затвердження внутрішніх планів у структурних підрозділах райдержадміністрації.

У ІІІ кварталі 2017 року питання запобігання та протидії корупції розглянуті на 3 нарадах у керівника апарату райдержадміністрації та 5 нарадах у керівників структурних підрозділів райдержадміністрації. З метою поглиблення антикорупційних знань, підвищення правової культури і свідомості серед державних службовців, які працюють в райдержадміністрації та структурних підрозділах, у звітному періоді організовано та проведено 3 семінари-навчання, 1 із них стосувався питань фінансового контролю.

До профілактичної роботи у сфері протидії корупції залучалися представники органів місцевого самоврядування. За звітний період у рамках заходів по контролю за виконанням делегованих повноважень органів виконавчої влади органами місцевого самоврядування здійснено моніторинг проведення антикорупційних заходів у 2 сільських радах.                                             Крім того надано 5 консультацій посадовим особам органів місцевого самоврядування району. Затверджені, доведені до відома державних службовців та дотримуються Правила внутрішнього трудового та службового розпорядку Оржицької районної державної адміністрації.

Систематично організовувались та проводились «прямі» та «гарячі» телефонні лінії з посадовими особами органів влади, здійснювалися особисті прийоми громадян головою райдержадміністрації, в тому числі виїзні. Протягом ІІІ кварталу 2017 року скарг і звернень щодо порушень вимог антикорупційного законодавства до райдержадміністрації не надходило.

На сайті райдержадміністрації поновлюється рубрика «Запобігання проявам корупції». Забезпечений доступ юридичних та фізичних осіб до інформації та матеріалів з організації та проведення антикорупційних заходів у райдержадміністрації. У районній газеті «Оржицькі вісті» протягом липня – вересня 2017 року розміщено дві публікацій антикорупційної спрямованості.