Про забезпеченнями органами виконавчої влади доступу до публічної інформації

ОРЖИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

07.06.2011                                    смт ОРЖИЦЯ                                      № 389

Про забезпеченнями органами

виконавчої влади доступу

до публічної інформації

Відповідно до статті 2 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та розпорядження голови облдержадміністрації від 25.05.2011 № 218 «Про забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації»:

1. Апарату та структурним підрозділам райдержадміністрації забезпечити безумовне виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації».

2. Призначити завідувача сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації Сердюченка Івана Івановича відповідальним за організацію доступу до публічної інформації в апараті райдержадміністрації.

3. Визначити кабінет завідувача сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації як спеціальне місце для роботи запитувачів із документами, що містять публічну інформацію, їх копіями, в апараті райдержадміністрації.

4. Завідувачу сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації І.І.Сердюченкові та керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації:

1) розробити та затвердити в установленому законом порядку:

форми запитів на інформацію, які повинні містити стислу інструкцію щодо процедури подання запиту на інформацію, її отримання тощо;

порядок складання, подання запитів в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою);

переліки відомостей, що становлять службову інформацію, та оприлюднити їх в установленому порядку;

інструкції з питань обліку, зберігання і використання документів та інших матеріальних носіїв, які містять відомості, що становлять службову інформацію;

2) запровадити облік запитів на інформацію;

3) створити з метою доступу до публічної інформації та її збереження систему обліку документів, що знаходяться у відповідних розпорядників інформації і містять публічну інформацію, забезпечити обов'язкову реєстрацію в цій системі таких документів та надання доступу до них за запитами, оприлюднення зазначеної інформації на офіційному веб-сайті;

4) забезпечувати оприлюднення в районній газеті, на веб-сайті райдержадміністрації, інформаційному стенді, в інший прийнятний для громадян спосіб інформації, зазначеної у статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», форм запитів на інформацію;

5) забезпечувати своєчасне оприлюднення проектів рішень, що підлягають обговоренню, а також систематичне і оперативне оприлюднення та оновлення інформації про діяльність;

6) вживати заходів щодо унеможливлення несанкціонованого доступу до наявної інформації про особу інших осіб;

7) організувати інформування населення про права громадян, передбачені Законом України „Про доступ до публічної інформації”

8) сприяти депутатам місцевих рад, громадським організаціям, громадським радам, громадянам у здійсненні громадського контролю за забезпеченням органами виконавчої влади доступу до публічної інформації шляхом проведення громадських слухань, громадської експертизи тощо.

5. Покласти на керівників структурних підрозділів райдержадміністрації,  персональну відповідальність за забезпечення належного виконання відповідними органами вимог Закону України „Про доступ до публічної інформації”.

6. Рекомендувати органам місцевого самоврядування вжити заходів щодо забезпечення доступу громадян до публічної інформації.

7. Завідувачу сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації І.І.Сердюченкові та керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації інформувати райдержадміністрацію про проведену роботу до 01.09.2011 року.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  райдержадміністрації Пищиду В.Г.

районної державної

адміністрації                                                                       Г.РИБАЧОВ