Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Оржицького району

Версія для друкуВерсія для друку

                                                                                                        

                                                                                                ПРОЕКТ

                                                                                                        

            

            ОРЖИЦЬКА  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

                                       ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                             РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                 ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

                                                                                                          №      

                                                                                        

Про затвердження Умов проведення конкурсу з  визначення   пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального  користування, які не виходять за межі території        Оржицького  району

 

Відповідно до статей  6, 13, 20, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 7, 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2007 року № 1184) та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081(із змінами):

 

1. Затвердити Умови проведення конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Оржицького  району, що додаються.

 

2. Юридичному сектору апарату райдержадміністрації (Колеснік Ю.М.) забезпечити у п’ятиденний термін подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та оприлюднити його в засобах масової інформації.

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

4. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

   

 

 

 

 

Виконувач обов’язків  голови

районної державної

адміністрації                                                                              М.Т.Боговик

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

Оржицької районної

державної адміністрації

                                                                                                               №       

 

 

 

 

 

 

 

               

Умови

проведення конкурсу з визначення пасажирських перевізників на

приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять

за межі території Оржицького району

 

1. Умови проведення конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Оржицького району (далі – Умови), організатором перевезень на яких є Оржицька районна державна адміністрація, розроблено відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2007 року № 1184),                           Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету                           Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (зі змінами),                       Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання  за  видами  сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв`язку України від 12 квітня 2007 року  № 285, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за                   № 499/13766 (зі змінами) і визначають умови перевезень пасажирів, які повинні

 

2

виконувати автомобільні перевізники, визначені на відповідному об`єкті конкурсу.

 

2. Організатором з проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Оржицького району (далі – конкурс), є Оржицька  районна державна адміністрація (далі - Організатор).

 

          3. Метою проведення конкурсу є створення конкурентного середовища, визначення на конкурсних засадах перевізників, здатних забезпечувати належну якість та доступність обслуговування перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах, дотримання вимог законодавства України про автомобільний транспорт.

 

4. Терміни в цих Умовах вживаються в значенні, наведеному в законодавстві у сфері автомобільного транспорту.

 

5. Ці Умови є обов'язковими для Організатора, членів конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Оржицького району та перевізників-претендентів.

 

          6. Конкурс є відкритим для всіх претендентів. Рішення щодо проведення конкурсу приймає Організатор. Для підготовки та проведення конкурсу Організатор утворює конкурсний комітет з організації та проведення у Оржицькому районі конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Оржицького району (далі - конкурсний комітет).

Персональний склад конкурсного комітету затверджується окремим розпорядженням голови Оржицької районної державної адміністрації.

3

7. Об’єктом конкурсу є приміський автобусний маршрут (кілька маршрутів) загального користування, який входить до визначеного Організатором переліку об'єктів конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Оржицького району, що додається.

 

8. Обґрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть на приміських автобусних маршрутах загального користування за пасажиромісткістю, класом, технічними та екологічними показниками,  має відповідати таким критеріям:

 

1) забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень              та  режимами  руху,  затвердженим  наказом Міністерства транспорту та зв`язку

України від 12 квітня 2007 року № 285, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за № 499/13766 (зі змінами), автобуси мають відповідати категоріям – М2, М3 і класу - А, В, І, ІІ, ІІІ;

 

2) рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.

 

3) забезпечення роботи транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, в кількості до 35 % загальної кількості автобусів до 31 грудня 2019 року та до 50 % з 1 січня 2020 року визначеній пунктом 10 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (зі змінами).

 

9. Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюються відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

4

10. Для  участі  у конкурсі перевізник-претендент повинен мати достатню

кількість транспортних засобів для виконання перевезень та достатню  кількість

 резервних автобусів, яка становить 10 відсотків необхідної кількості автобусів для виконання перевезень.

 

11. Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками-претендентами для резерву, повинні бути не нижче за показниками категорії, класу, комфортності основних автотранспортних засобів, які пропонуються для обслуговування маршруту та відповідати вимогам пункту 10 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (зі змінами).

 

12. У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають цим Умовам, конкурс проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають  вимогам безпеки, але не відповідають цим Умовам за класом, пасажиромісткістю,   параметрами    комфортності,    з    урахуванням   поданих

інвестиційних проектів-зобов'язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п'яти років.

 

У разі відсутності у перевізників-претендентів автобусів, що відповідають цим Умовам за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, але відповідають вимогам безпеки, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний                             проект-зобов'язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті у термін до п'яти років.

 

13. Організатор укладає з переможцем конкурсу договір про перевезення пасажирів на термін до 5 років, у разі відсутності у переможця конкурсу автотранспортних засобів, що відповідають цим Умовам за класом,

5

пасажиромісткістю, параметрами комфортності, але відповідають вимогам безпеки, Організатор укладає з ним договір терміном на 1 рік.

14. Перевізники зобов’язані здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством України.

15. До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які визначені в статті 45 Закону України «Про автомобільний транспорт» та пункті 12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (зі змінами).

 

Начальник відділу містобудування,

архітектури, інфраструктури,

житлово-комунального господарства

та будівництва райдержадміністрації                                    С.Б.Сільченко                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                          Додаток

                                                                                  до Умов проведення конкурсу з 

                                                                                  визначення  пасажирських 

                                                                                  перевізників на приміських

                                                                                  автобусних маршрутах

                                                                                  загального користування, які

                                                                                  не виходять за межі території

                                                                                  Оржицького району (пункт 7)

Перелік об’єктів конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Оржицького  району

 

Початкова та кінцева зупинки маршруту

Номер маршруту (оборотного рейсу) за напрямками

Час відправлення автобусів за напрямками

Відстань, кілометр-рів

Порядок виконання або режим руху згідно з пунктом 10 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користуван-ня

прямий

зворо-тний 

прямий

зворот-ний

Оржиця-В.Селецьке

 

 

-

-

14,7

-

Оржиця-Заріг

 

 

-

-

6,5

-

Оржиця-Лазірки

 

 

-

-

40,3

-

            2                                                                                  

                                                                                               Продовження додатка

Оржиця- Чевельча

 

 

-

-

25,6

-

Оржиця- Новооржицьке через Черевки

 

 

-

-

36,2

-

Оржиця-  Тимки через Яблуневе

 

 

-

-

28,9

-

Оржиця- Тарасенкове через Золотухи

 

 

-

-

19,1

-

 

 

Начальник відділу містобудування,

архітектури, інфраструктури,

житлово-комунального господарства

та будівництва райдержадміністрації                                    С.Б.Сільченко                       

 

      

            

Наверх ↑