ПРОТОКОЛ № 1

Версія для друкуВерсія для друку

 

 

 

 

 

ОРЖИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РАДА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

ПРОТОКОЛ № 1

 

12 грудня 2018 року                                                                               смт  Оржиця

 

Засідання Ради регіонального розвитку проводив виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Боговик Мирослав Тимофійович.

 

Присутні: голова районної ради, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови громадських організацій, депутати районної ради, сільські та селищні голови.

 

Порядок денний:

1. Формування дорожньої карти розвитку Оржицького району на 2019-2021 роки;

2.  Про розробку Плану перспективного розвитку Оржицького району на період 2019-2021 роки.

 

Слухали:

Боговика Мирослава Тимофійовича, в.о. голови райдержадміністрації який  розпочав свою промову  з  акцентування уваги на ролі Ради регіонального розвитку та початок формування дорожньої карти розвитку Оржицького району на 2019-2021 роки, яка стане основою для розробки  Плану перспективного розвитку Оржицького району. Мирослав Тимофійович наголосив: «План перспективного розвитку не повинен носити формальний характер, а включати всі пріоритетні напрямки галезей та стати локомотивом подальшого розвитку району». Також він проінформував присутніх про досягнення району за 2014-2018 роки, масштабні проекти, які реалізовані за даний період. Так, наприклад, у  галузь енергозбереження інвестовано 23,5 млн.грн. У 2015 році два навчальних заклади переведено на опалення альтернативними видами палива. Протягом 2017 року в 6 сільських будинки культури придбано електричні системи опалення. Найбільше енергоефективних заходів реалізовано в загальноосвітніх та дошкільних закладах (заміна вікон). Проведено капітальний ремонт Оржицького РБК на загальну суму 3 млн.грн.

Протягом останніх років проведено поточний-середній ремонт трьох автомобільних доріг загального користування місцевого значення та аварійний-ямковий ремонт п’яти доріг, а також ремонтні роботи відрізків шляху комунальної власності проведено у 12 сільських, селищних радах району.

На завершення Мирослав Тимофійович  озвучив перспективи розвитку району на 2019-2021 роки. Насамперед - це завершення будівництва нової амбулаторії  в смт Новооржицьке, відновлення автобусного сполучення та належного утримання і обслуговування автомобільних доріг району відділком райавтодору.

 

Виступили:

Козина Володимир Іванович, голова Оржицької районної ради зазначив, що перевагою повинні стати проекти в галузях освіти, охорони здоров’я та надання соціальних послуг населення: «Ми повинні чітко бачити перспективи функціонування соціальних установ району  (закладів освіти, охорони здоров’я, закладів культури та інших), в які об’єкти вкладати кошти, а де краще провести реорганізацію».

 

Ванцак Віктор Володимирович, начальник відділу економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації повідомив, що до розробки Плану перспективного розвитку району повинні долучитися не лише депутати місцевих рад, а й громадські організації. 

 

За результатами першого засідання Рада регіонального розвитку вирішила:

 

1. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, головам сільських (селищних) рад, керівникам підприємств, організацій та установ району, а також громадським організаціям надати відділу економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації пропозиції до для формування  Плану перспективного розвитку на 2019-2021 роки  - до 17.12.2018;

2. Відділу економічного розвитку та агропромислового розвитку райдержадміністрації (Ванцак В.В.) на основі поданих пропозицій:

- розробити проект Плану перспективного розвитку на 2019-2021 роки  - до 20.12.2018;

- провести його обговорення на засіданні Ради регіонального розвитку – 21.12. 2018.

3. Заступнику голови райдержадміністрації, виконавчому секретарю Ради регіонального розвитку (Перетятько С.Г.) інформувати членів Ради про проведення другого засідання Ради регіонального розвитку та забезпечити її проведення – до 21.12.2018;

4. Завідувачу сектору інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю райдержадміністрації  (Масенко Л.І.) розмістити інформацію про проведення засідання Ради регіонального розвитку на офіційному сайті райдержадміністрації та в мережі Facebook – до 13.12.2018.

5. Контроль за виконанням даних доручень залишаю за собою.

 

Заступник голови Ради регіонального

розвитку, в.о.голови райдержадміністрації                                      М.Т.Боговик

 

Виконавчий секретар Ради регіонального

розвитку, заступник голови райдержадміністрації                        С.Г.Перетятько

 

Наверх ↑