Телефонний довідник

Версія для друкуВерсія для друку

Посада

Прізвище, ім’я та по-батькові

№ телефону

робочий

Голова РДА

Кражан        Олена Павлівна

91-2-37

Приймальня головний спеціаліст відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату РДА

Слинько        Юлія Володимирівна

91-1-36

Перший заступник голови РДА

Боговик   Мирослав Тимофійович

91-1-36

Заступник голови РДА

Перетятько  Сергій Григорович

91-1-36

Керівник апарату РДА

Парасоцька  Лілія  Іванівна

91-2-03

Завідувач сектору інформаційної діяль-ності та взаємодії з громадськістю РДА

Масенко        Лариса  Іванівна

91-5-31

Начальник відділу економічного та агропромислового розвитку РДА

Ванцак          Віктор  Володимирович

91-5-35

Завідувач сектору економічного розвитку відділу економічного та агропромисло-вого розвитку райдержадміністрації

Бичкова         Ірина Василівна

91-5-77

Головний спеціаліст сектору економіч-ного розвитку райдержадміністрації

Маслак          Юлія  Петрівна

91-5-35

Завідувач сектору агропромислового розвитку відділу економічного та агропромислового розвитку РДА

Лавренко       Ліна Леонідівна

91-2-44

Головний спеціаліст сектору агропро-мислового розвитку відділу економіч-ного та агропромислового розвитку РДА

Шерстьньов   Євген Миколайович

91-2-44

Начальник відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації - адміністратор

Стрілець        Аліна Петрівна

91-5-35

Адміністратор відділу з питань надання адміністративних послуг РДА

Кононіхін       Юрій  Миколайович

Адміністратор відділу з питань надання адміністративних послуг РДА

Бондаренко   Андрій  Вячеславович

Начальник відділу управління персонал-ом та організаційної роботи апарату РДА

Павченко       Зоя  Олександрівна

91-5-67

Головний спеціаліст відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації

Петрик           Олег  Григорович

91-5-37

Завідувач сектору документообігу та контролю апарату райдержадміністрації

Лошакова      Тетяна  Олександрівна

91-5-34

Головний спеціаліст сектору документо-обігу та контролю апарату РДА

Гришина        Тетяна  Василівна

Начальник відділу фінансово – госпо-дарського забезпечення апарату РДА

Іванова          Оксана  Іванівна

91-9-43

Головний спеціаліст відділу фінансово – господарського забезпечення апарату райдержадміністрації

Корнієнко      Тетяна Анатоліївна

Завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації

Колеснік        Юлія  Миколаївна

91-5-07

Головний спеціаліст юридичного сектору апарату райдержадміністрації

Новобранець Тетяна Олександрівна

Головний спеціаліст з питань оборонної, мобілізаційної та режимно – секретної роботи апарату райдержадміністрації

Бугрій              Ірина  Миколаївна

91-5-07

Начальник відділу ведення державного реєстру виборців апарату РДА

Данільченко    Олександр  Іванович

91-2-31

Головний спеціаліст відділу ведення державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації

Білокінь           Віктор  Сергійович

Оператор комп’ютерного набору І катего-рії відділу ведення державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації

Кирпань        Микола Миколайович

91-5-37

Начальник архівного відділу РДА

Сторчак           Тамара  Степанівна

91-5-95

Головний спеціаліст архівного відділу райдержадміністрації

Тищенко         Світлана  Василівна

Державний реєстратор відділу державної реєстрації райдержадміністрації

Антоненко       Зоя Григорівна

 

Державний реєстратор відділу державної реєстрації райдержадміністрації

Демченко         Олена Віталіївна

 

 

 

 

Завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

Васильчук Людмила Володимирівна

91-9-43

Начальник служби у справах дітей РДА

Алексеюк        Любов  Валеріївна

91-7-95

Головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації

Сокол              Світлана  Іванівна

Начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, житлово – комунального господарства та будівниц-тва РДА – головний архітектор району

Сільченко Сергій Борисович

 

Головний спеціаліст відділу містобуду-вання, архітектури, інфраструктури, житлово – комунального господарства та будівництва райдержадміністрації

Михайленко Олександр Євгенійович

Головний спеціаліст відділу містобуду-вання, архітектури, інфраструктури, житлово – комунального господарства та будівництва райдержадміністрації

Орловський Олександр Олександрович

Директор РЦСССДМ

Проценко    Людмила  Костянтинівна

91-6-11

Головний спеціаліст РЦСССДМ

Шаповал         Юлія  Віталіївна

Гол. спец. - гол. бухгалтер РЦСССДМ

Деребера      Світлана Миколаївна

Спеціаліст РЦСССДМ

Безхлібна     Тетяна  Володимирівна

Водій легкового автомобіля

Яременко        Сергій  Павлович

-

 

Наверх ↑