Засідання громадської ради 16.05.2017

Версія для друкуВерсія для друку

16 травня 2017 року відбулося засідання Громадської ради при районній державній адміністрації.

У роботі дорадчого органу взяли участь голова районної державної адміністрації Олена Кражан, начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Керівник району О.Кражан привітала членів Громадської ради та висловила вдячність за небайдужість та активну громадянську позицію представників громадських організацій, релігійних громад та профспілкових комітетів району, які увійшли до складу ради. 

Відкритим голосуванням та одноголосно було обрано голову громадської ради. Ним став Віктор Романович Семенюк, заступником обрали Оксану Олександрівну Романенко. Віктор Романович подякував за довіру та звернувся до голови райдержадміністрації з пропозицією тісної співпраці і взаєморозуміння.

Під час засідання було схвалено Положення про громадську раду при Оржицькій районній адміністрації та затверджено план роботи на 2017 рік. Також члени ради висловлювали свої пропозиції щодо важливих питань життєдіяльності району і його жителів, які потрібно розглянути. Це викликало жваве зацікавлення та обговорення з боку представників інститутів громадянського суспільства району.

Олена Павлівна поінформувала членів дорадчого органу про поточну роботу районної державної адміністрації та про найближчі плани. Також, відповіла на запитання, які цікавили представників активу громади району.

 

Наверх ↑