Засідання Громадської ради 20.12.2017

Версія для друкуВерсія для друку

Відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації.

На початку наради присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про відому та поважну людину Оржиччини Василя Миколайовича Стрільця, який протягом багатьох років працював на благо району, 8 з них був його очільником.

На засіданні Громадської ради обговорили питання щодо реформування медичної галузі, зокрема, розвиток первинної медико-санітарної допомоги в районі та  роботи дротового радіо, а також орієнтовний план консультацій із громадськістю структурних підрозділів райдержадміністрації на наступний рік.

Участь у роботі ради взяли голова райдержадміністрації Олена Кражан, заступники голови РДА Мирослав Боговик та Сергій Перетятько, начальник дільниці СЛД №6 РСТ-331 Полтавської філії ПАТ «Укртелеком» Юрій Маліченко, головний лікар Оржицької ЦРЛ Наталія Ковтун, головний лікар КП ПМСД Григорій Ворона, представники ЗМІ.

Юрій Маліченко надав роз’яснення, чому у деяких населених пунктах не працює радіо. Він зазначив, що на сьогоднішній день компанія «Укртелеком приділяє увагу впровадженню новітніх технологій: прокладанню оптоволоконного кабелю для покращення надання послуг Інтернету. Дротове радіо, як не прикро, галузь збиткова, вже потрібно працювати над встановленням ефірного радіо (FM). А для того, щоб не надходили платіжні квитанції за неіснуючі послуги потрібно зробити заявку за номером 0800506800.

Головні лікарі поінформували представників громадськості щодо істотних змін умов надання послуг та фінансування медичної галузі. Наталія Ковтун також висвітлила актуальні питання розвитку та підтримки галузі: прийняття програми «Службове житло», яка дасть можливість залучати до району молодих спеціалістів; придбання нового обладнання та автомобілів; забезпечення населення пільговими ліками; ремонти приміщень та інше.

Голова райдержадміністрації Олена Кражан звернула увагу на те, що в цьому році, як ніколи до тепер, на розвиток медицини, освіти, культури району було виділено 13 млн.грн з державного та 4 млн.грн. з обласного бюджетів.

Крім винесених на розгляд питань представники інститутів громадського суспільства обговорили питання, що будуть включені до плану роботи Громадської ради на 2018 рік.

Наверх ↑