Інформація щодо компенсації вартості придбаної нової малогабаритної самохідної с/г техніки вітчизняного виробництва (потужністю до 40 кВт)

Інформація

щодо компенсації вартості придбаної  нової малогабаритної самохідної с/г техніки вітчизняного виробництва (потужністю до 40 кВт)

Відділ економічного та агропромислового розвитку нагадує, що в поточному році продовжує діяти Програма  розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року. Рішенням сесії обласної Ради від 22 грудня 2017 року №580 введено напрямок «Технічне переоснащення». Цей Напрямок передбачає компенсацію за рахунок коштів обласного бюджету в розмірі 30% вартості придбаної в поточному році нової малогабаритної самохідної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва (потужністю до 40 кВт), з урахуванням податку на додану вартість.

Учасниками даного Напрямку є: фермерські господарства (селянські фермерські господарства), сімейні фермерські господарства, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 10 млн. гривень, учасники АТО, внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані на території Полтавської області.

Вище зазначені сільськогосподарські товаровиробники та учасники АТО, внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані на території Полтавської області мають можливість придбати за даним напрямком трактори виробництва Харківського тракторного заводу - ХТЗ-3512 та ТОВ «Техноторг ДОН» - МТЗ-320.4. виробництво яких підтверджено «Сертифікатом затвердження типу повнокомплектного транспортного засобу» виробленого в Україні.

Документи, на компенсацію  придбаної техніки виробленої в Україні (потужністю до 40 кВт подаються покупцем безпосередньо до комісії Департаменту.

Перелік документів необхідних для отримання 30% компенсації вартості техніки, розміщено на сайті Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації (м. Полтава, вул. Міщенка,2).

Техніка, придбана з частковою компенсацією вартості, протягом трьох років не підлягає відчуженню та використовується за призначенням. У разі відчуження такої техніки протягом трьох років, учасник Програми повертає отримані бюджетні кошти і позбавляється протягом трьох років від дати виявлення такого порушення права на отримання компенсації вартості техніки.

Контактний телефон: 60-75-93, 099-91-20-594

Відділ економічного та агропромислового розвитку