Посилення карантинних заходів на території Оржицького району у зв’язку з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2

Відповідно до статей 75 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 року № 338-р «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації», розпорядження керівника  робіт  з ліквідації наслідків   медико-біологічної надзвичайної  ситуації природного характеру державного рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території Полтавської області від 01.03.2020 № 10 «Про надання інформації по виконанню постанови КМУ від 29.03.2020 р. № 241 «Про внесення змін до постанови КМУ від 11.03.2020 р. № 211», протоколу регіональної комісії з питань ТЕБ та НС № 9/2020 від 31.03.2020 р. та розпорядження керівника  робіт  з ліквідації наслідків   медико-біологічної надзвичайної  ситуації природного характеру державного рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території Оржицького району від 02.04.2020 № 4 «Про посилення заходів щодо недопущення скупчення людей в місця масового відпочинку» та з метою вжиття додаткових заходів щодо недопущення поширення на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території району діють наступні заборони:

1. Максимально обмежено перебування громадян у місцях масового відпочинку (парки, сквери, дитячі та спортивні майданчики), зокрема на узбережжі річок та водойм.
  2. Перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно.
  3. Переміщення групою осіб у кількості більше ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводження осіб, які не досягли 14 років, батьками, усиновлювачами, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями, іншими особами відповідно до закону або повнолітніми родичами дитини.
  4. Перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, інших осіб відповідно до закону або повнолітніх родичів дитини.
  5. Відвідування спортивних та дитячих майданчиків.
  6. Проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.
  7. Перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус.
  8. Робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення.
  9. Заборонено регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, зокрема пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі.
  10.  Заборона на відвідування закладів освіти її здобувачами на території району.

Головний спеціаліст сектору енергетики,

захисту довкілля та цивільного