Повідомлення про оприлюднення 25.09.2020

Версія для друкуВерсія для друку

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акта 25.09.2020 року

 

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Оржицька районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – розпорядження голови районної державної адміністрації «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Оржицької райдержадміністрації», який регулюватиме діяльність центру надання адміністративних послуг Оржицької районної державної адміністрації (далі – ЦНАП).

Розробник проекту - відділ з питань надання адміністративних послуг  та державної реєстрації Оржицької районної державної адміністрації.

Мета прийняття регуляторного акта - забезпечення ефективної діяльності  ЦНАП Оржицької районної державної адміністрації.

Проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Оржицької райдержадміністрації в новій редакції», додаток до нього та аналіз його регуляторного впливу із додатком розміщено 25 вересня 2020 року, на веб-сторінці Оржицької районної державної адміністрації за посиланням: http://orjyca.adm-pl.gov.ua/page/proekti-regulyatornih-rozporyadzhen.

Також на веб-сторінці Оржицької районної державної адміністрації розміщено План (зі змінами) діяльності Оржицької районної державної адміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі до відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Оржицької районної державної адміністрації:

- поштою за адресою: 37700, Полтавська обл., смт. Оржиця, вул. Центральна, 24, кімн. 19;

- факсом (05357) 9-12-03;

- електронною поштою за адресою: orzhytsya.cnap@ukr.net  

 

 

 

Оржицька райдержадміністрація

 

Наверх ↑