З 1 квітня 2019 року управлінням соціального захисту населення Оржицької  райдержадміністрації розпочато прийом документів на отримання  допомоги на дітей у багатодітних сім'ях.

Вказана допомога надається одному з батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною за зареєстрованим місцем проживання або місцем фактичного проживання .

Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях,  призначатиметься на третю і кожну наступну дитину з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами у щомісячному розмірі 1 700 гривень та виплачуватиметься щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

У сільській місцевості прийняття заяв з необхідними документами для призначення допомоги  і передачу їх управлінню соціального захисту населення  здійснюють особи,уповноважені виконавчими комітетами сільських (селищних) рад.

Для призначення допомоги  за умови пред’явлення паспорта громадянина України (паспортного документа іноземця) або іншого документа, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус, подається заява одного з батьків, з яким постійно проживає дитина, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики, та копії таких документів:

посвідчення батьків багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу) та посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу);

свідоцтв про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналів).

Звертаємо увагу, що для громадян, які звернуться у період з квітня по червень 2019 року включно за наданням допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, зазначена допомога призначатиметься з 1 квітня 2019 року.

Більш детальну інформацію щодо призначення допомоги можна отримати  в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації (тел. 91-1-30), виконкомах сільських (селищних) рад.