Урядова програма підтримки утримання молодняка ВРХ (за утримання молодняка до 13 місячного віку 2500 гривень на голову)

Урядова програма підтримки

утримання молодняка ВРХ

(за утримання молодняка до 13 місячного віку

2500 гривень на голову)

Дотація буде надаватися фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб.

Крок 1.  Власнику худоби   ідентифікувати теля шляхом біркування та реєстрації  на протязі 7 - денного віку.

Крок 2. Підготувати для подання мінімальну кількість документів:

• копії паспортів ВРХ, а якщо 10 і більше голів молодняка – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
  • копію паспорта особи – власника тварини;
  • копію довідки  або договору про відкриття рахунка в банку;
  • копію ідентифікаційного номеру фізичної особи – власника тварини.

Крок 3. Подати до сільської, селищної ради документи.

Документи приймаються протягом року в порядку черговості -  до 1 травня, до 1 вересня та до 1 грудня.

Крок 4. Отримати бюджетні кошти на поточний рахунок відкритий у банку.

* Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання  наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка розмірі:

за період утримання молодняка віком 1 до 5 місяців – 300 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців – 700 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців – 1 500 гривень за голову.

За довідками звертатися в сільську або селищну раду.